LETNÍ CYKLISTICKÝ KEMP 

SINGLTREK POD SMRKEM 2024

Zázemí cyklistického kempu se bude nacházet ve sportovním areálu Jcamp, který se nachází 200m od nástupní trasy Singltreku! Areál zajišťuje veškerý servis včetně stravy a ubytování. Program bude složen z dopoledního a odpoledního bloku. Během dne nás čeká výuka a osvojení cyklistických dovedností, hry, soutěže na kolech  a jízda na přilehlém Singltreku a okolí Jizerských hor.
Děti budou rozděleny dle fyzických sil a zkušeností do skupin. Program bude doplněn sportovními aktivitami, odpočinkovým programem ve sportovním areálu (hřiště, tělocvična). Starší skupiny pak pod vedením instruktorů proniknou i do tajů strečinku a regenerace, zdravé trasy. Za odborného dohledu týmových mechaniků se mohou zlepšit v údržbě kola.

CAMP JE URČEN:

Děti ve věku 6 - 15 let (základní dovednosti na kole v terénu!)

Začátečníky: kde se zaměříme na stabilitu a ovládání kola, techniku a dovednosti jízdy v terénu.

Pokročilý: zlepšení techniky, jízda v těžším terénu se střední fyzickou zátěží.

Celý kemp vedou proškolení trenéři cyklistiky      s licencí Českého svazu cyklistiky formou hry a pohodové atmosféry! Trenérský tým je doplněn o vrcholové sportovce . Ondra Cmunt (mistr Evropy v Xteře), Petr Cmunt (ME a MS v Xteře a Duatlonu), elitní závodnice Štěpánka Bisová (pravidelná účastnice světových poháru v Xteře).

Na kemp doporučujeme horské kolo (pevný rám, celoodpružené), nevhodné kola sjezdové, dirtové, silniční.

TERMÍN:

25. 8. 2024 - 30. 8. 2024

MÍSTO:

Nové Město pod Smrkem - sportovní areál Jcamp

CENA: 7.900,-

Cena zahrnuje:  týdenní pestrý program s trenéry cyklistiky, ubytování , 5x denně stravu, pitný režim, pojištění, zdravotní dozor, základní servis kola v průběhu kempu, fyzioterapická cvičení, dárek.

Cyklistický kemp nepořádá Singltrek s.r.o., ale cyklistický oddíl Cyklolive cycling team, který se zabývá výchovou cyklistické mládeže. 

Kapacita cyklistického kempu je omezena!!! 

BLIŽŠÍ INFORMACE:

cyklolive@seznam.cz nebo 734 571 394


Přihláška se stává platnou po uhrazení celé částky zasláním na účet:
78-6199710217/0100 (Komerční banka)!