CHARITATIVNÍ AKCE TEAMU

Bitters Superior Cyklolive Team opět pořádal závod - 5. ročník seriálu Libereckého kraje Dětský MTB Cup. V letošním roce podpořil formou cyklistického závodu rodičů a aukcí dresů od sportovních osobností speciální Základní školu, Liberec, Orlí 140/7, příspěvková organizace, která zajišťuje vzdělávání a výchovu žáků s mentálním postižením z...

Závodníci dětského týmu Bitters Superior Cyklolive Team podpořili charitativní akci "Kilometry pro Barborku!", kterou pořádal Nadační fond Bronec sport pomáhá v rámci projektu "OpenRace", který organizuje nezisková organizace Cesta za snem, z.s.

Bitters Superior Cyklolive Team pořáda závod v rámci seriálu Dětský MTB Cup a proto jsme formou běžeckého závodu vybrali částku 5 360 Kč na podporu neziskovou organizace Centrum LIRA, z.ú., která poskytuje sociálně aktivizační služby rodinám dětí s poruchou autistického spektra od narození do 10 let na území Libereckého kraje.

Závodníci dětského týmu Bitters Superior Cyklolive Team uspořádali sbírku a vybrali či koupili hračky, deskové hry nebo plyšáky, které předali za přítomnosti regionálních médií, vedení pediatrického oddělení Nemocnice Jablonec, p.o.. Doufáme, že udělají malým pacientům velkou radost a zpříjemní jejich pobyt v nemocničním prostředí.