JUNIOR TEAM

Junior team je cyklistický tým pro děti a mládež z Liberce a Libereckého kraje. Občanské sdružení vzniklo se záměrem sportovní výchovy, trénování dětí a mládeže. O junior team se starají proškolení trenéři s licencí Českého svazu cyklistiky, profesionální cyklisté týmu, kteří mají profesionální přístup k vedení tréninků. Dětem předávají své zkušenosti! 

Děti se na trénincích učí první ovládání kola, přehazování rychlosti či techniku kola v terénu. V rámci junior teamu s dětmi pravidelně navštěvujeme dětské cyklistické seriály horských kol po celé České republice. Dětem je nabídnuto mimo tréninky cyklistické soustředění na kolech, individuální tréninky nebo řada dalších aktivit a akcí.

V letním období je v rámci tréninku zajištěn základní servis kola zdarma.

V zimním období se děti zaměřují na gymnastiku a hry v tělocvičně, klasické lyžování, plavání a všestrannost (lezecká stěna, brusle). U starších dětí volíme spinning.

Všechny děti v rámci oddílu jsou pojištěny na trénink a závod zdarma! V rámci dětského oddílu čerpáte řadu výhod a slev oddílu.

TRÉNINKY: JARO - PODZIM: Pondělí, středa, pátek; ZIMA: pondělí, středa, pátek/sobota; během celého roku dětem nabízíme individuální tréninky nad rámec tréninků. 

KDE: Liberec - Ruprechtice (areál Cvičák, areál Biatlon Liberec ), Bedřichov, Lidové sady a okolí, v případě špatného počasí tělocvična na ZŠ Vrchlického. 

ČAS: 17.00 - 18.30

NÁBOR ROČNÍKŮ:  5 - 7 let - podmínkou ovládání kola                                                                                                                                              8 - 10 let                                                                                                                                                                                         11 - 14 let

Přijďte vyzkoušet první trénink zdarma. 

KONTAKT: Lukáš Gamba (cyklolive@seznam.cz)

KE STAŽENÍ:

ŽÁDOST O POSOUZENÍ ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI K TĚLESNÉ VÝCHOVĚ A SPORTU

V případě špatného počasí a v zimním období mají děti trénink na ZŠ Vrchlického (Vrchlického 262/17, 460 01 Liberec). Děti prosíme přivést na trénink v 16:45. Vchod do šatny z boku školy. Prosíme čistou obuv, sportovní oblečení.